D. Ferreras kovojo iki galo, tačiau pergalę šventė amerikietis (VIDEO)

Link karjeros pabaigos einantis ispanas pademonstravo puikų žaidimą šiame turnyre, o organizatoriai gali džiaugtis, kad jam suteikė vardinį pakvietimą. Davidas Ferreras (ATP 155) po trijų setų kovos nusileido amerikiečiui Francis Tiafoe (ATP 34) ir baigė pasirodymą dar viename turnyre.

Ispanas laimėjo pirmą setą, tačiau galutinis rezultatas 5-7, 6-3, 6-3 amerikiečio naudai. Korte žaidėjai praleido net 2 valandas ir 27 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, tačiau vienu žingsniu priekyje vis atsidurdavo 155-oji raketė, kuri seto pabaigoje dar kartą palaužė varžovo padavimo seriją ir išvengė pratęsimo.

Antrame sete JAV atstovui dar seto pradžioje pavyko įgyti pranašumą ir jį išlaikyti iki seto pabaigos ir taip išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamas setas buvo panašus į antrąjį, ispanas stengėsi iš visų jėgų, tačiau jam pritrūko jėgų ir sėkmės, kad pakovotų dėl pergalės.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 91,205 $ ir 90 reitingo taškų.