D. Ferreras: kai R. Federeris, R. Nadalis ir N. Džokovičius baigs karjerą, aš pasiilgsiu jų žaidimo

2019-02-14 14:36 Teniso TV

Vienas geriausių Ispanijos tenisininkų artėja prie karjeros pabaigos ir žaidžia atsisveikinimo turą. Davidas Ferreras (ATP 149) šiuo metu žaidžia Argentinoje vykstančiame ATP250 turnyre, kuriame sėkmingai įveikė pirmą etapą.

Ne vienas žaidėjas ir fanas atėjo atsisveikinti su šiuo tenisininku ir sukėlė geriausias emocijas sporte.

Pats ispanas irgi turėjo ką pasakyti žiniasklaidai "Aš turėjau šansą pasirinkti kada ir kur bus mano karjeros pabaiga ir praeitais metais nusprendžiau, kad 2019 metai bus mano paskutiniai kaip teniso žaidėjo. Aš galiu išdidžiai pasakyti, kad paskutiniame savo sezone aš žaidžiau Argentinoje" kalbėjo teniso žaidėjas.

Taip pat jis pridėjo "Tai nėra atsisveikinimas, nes aš dar sugrįšiu kaip fanas, treneris ar kaip buvęs teniso žaidėjas".

Visgi D. Ferreras nepamiršo savo geriausių draugų ir priešininkų ATP ture bei apie juos pasakė įdomią minti, "Trys žaidėjai dominavo ture ilgą laiką, tačiau, kai jų nebeliks tenise, aš tikrai jų pasiilgsiu".

Žinoma, kad tenisininkas turėjo omenyje Rafaelį Nadalį, Rogerį Federerį ir Novaką Džokovičių.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...