Iš buvusio tenisininko atsiminimų – kurioziškiausia situacija teniso istorijoje

Buvęs tenisininkas Roko Karanusičius atskleidė vieną linksmiausių nutikimų savo teniso karjeroje. Nors 35-erių kroatas per savo aktyvų laikotarpį nėra laimėjęs nei vieno titulo, jo karjera buvo neabejotinai įdomi ir kupina siurprizų.

Karanusičius papasakojo, jog būdamas jaunas mėgo audringus vakarėlius ir šėliones iki pat ryto. Iš pradžių tai jaunajam tenisininkui netrukdė siekti teniso aukštumų, tačiau vieną rytą pasimatė naktinių vakarėlių pasekmės. Jis atsisakė žaisti vieno turnyro Ispanijoje finale dėl stipsių pagirių.

Sutikęs turnyro direiktorių ir jam sakydamas, kad susirgo ir kažkodėl blogai jaučiasi, sulaukė netikėto atsakymo. Direktorius jam atsakė: "Mačiau, kaip tu sirgai, kai 6 valandą ryto mokėjai už mano kokteilius", po šių žodžių pats organizatorius nesulaikė juoko ašarų.

Tuo metu tenisininkas iš Kroatijos žaidė du turnyrus iš eilės viename triumfavo, o kitame pasiekė finalą, kuriame ir pasitraukė.

Geriausias žaidėjo pasiekimas antrasis ratas didžiojo kirčio turnyruose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts