Buvusią A. Murray trenerę į komandą pasikvietė prancūzas L. Pouille

Kaip skelbia prancūzų žiniasklaida teniso trenerė Amelie Mauresmo tapo prancūzo Lucas Pouille trenerė. Buvusi teniso žaidėja ir pirmoji raketė karjerą baigė beveik prieš 10 metų ir nuo to laiko užsiėmė treniravimu, o labiausiai išgarsėjo poroje su Andy Murray, nors per du metus nuo 2014 iki 2016 škotas nelaimėjo didžiojo kirčio titulo ir netapo numeris vienas, tačiau jis perprato grunto dangą ir paivarino savo žaidimą.

A. Mauresmo buvo nutarus pailsėti nuo teniso ir buvimo trenere ji užsiėmė įvairia veikla ir du metus buvo atitolusi nuo aktyvaus teniso. Visgi daugelį pribloškė neseniai pasirodžiusi žinia, kad ji dirbs kartu su L. Pouille (ATP 32), kuris turėjo labai prastą sezoną šiais metais.

Po šio sezono žaidėjas atsisakė buvusio trenerio Emmanuel Planque paslaugų, nes praeitą sezoną jis užbaigė 10-oje reitingo vietoje, o per metus neiškovojo nei vieno titulo ir nukrito į 32-tą vietą.

Priminsime, kad su praeitu treneriu prancūzas dirbo 6 metus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts