Buvusi 32-oji raketė karjerą pabaigs vos 26-erių metų

2018 metai ir toliau stebina žaidėjų pareiškimais apie karjeros pabaigą, o kai kurie tenisininkai labai netikėtai pasitraukia iš šio sporto. Viena iš tokių žaidėjų yra serbė Bojana Jovanovski, kuriai yra vos 26-eri metai.

Serbijos teniso atstovė gana greitai prasibrovė į WTA žaidėjų gretas ir demonstravo tikrai gerą žaidimą, kurio dėka iškovojo ne vieną titulą, o aukščiausiai reitinge buvo 32-oje vietoje. Didžiausią sėkmę ji turėjo Baku arba Taškento turnyruose, tačiau neblogai pasirodydavo ir Kinijoje.

Visgi nuo 2014 metų žaidėją pradėjo persekioti traumos ir ji negalėjo stabiliai gerai žaisti, o kritiniais metais tapo 2016, kai ji sužaidė tik 5 mačus ir visus juos pralaimėjo.

Po tų metų, ji sekančiame sezone ant korto nepasirodė ir gydėsi peties ir riešo traumas, o taip pat jai buvo atlikta operacija, po kurios ji į tenisą grįžo tik 2018 metais. Tiesa ir šie metai buvo nesėkmingi, serbe pasiekė 13 pergalių ir patyrė 13 pralaimėjimų, o traumas ją ir toliau persekiojo, ko sekoje ji nutarė baigti savo karjerą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts