Buvusi 32-oji raketė karjerą pabaigs vos 26-erių metų

2018-12-01 10:35 Teniso TV

2018 metai ir toliau stebina žaidėjų pareiškimais apie karjeros pabaigą, o kai kurie tenisininkai labai netikėtai pasitraukia iš šio sporto. Viena iš tokių žaidėjų yra serbė Bojana Jovanovski, kuriai yra vos 26-eri metai.

Serbijos teniso atstovė gana greitai prasibrovė į WTA žaidėjų gretas ir demonstravo tikrai gerą žaidimą, kurio dėka iškovojo ne vieną titulą, o aukščiausiai reitinge buvo 32-oje vietoje. Didžiausią sėkmę ji turėjo Baku arba Taškento turnyruose, tačiau neblogai pasirodydavo ir Kinijoje.

Visgi nuo 2014 metų žaidėją pradėjo persekioti traumos ir ji negalėjo stabiliai gerai žaisti, o kritiniais metais tapo 2016, kai ji sužaidė tik 5 mačus ir visus juos pralaimėjo.

Po tų metų, ji sekančiame sezone ant korto nepasirodė ir gydėsi peties ir riešo traumas, o taip pat jai buvo atlikta operacija, po kurios ji į tenisą grįžo tik 2018 metais. Tiesa ir šie metai buvo nesėkmingi, serbe pasiekė 13 pergalių ir patyrė 13 pralaimėjimų, o traumas ją ir toliau persekiojo, ko sekoje ji nutarė baigti savo karjerą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...