Turnyre Brisbene - visa puokštė teniso žvaigždžių

2018-12-29 14:34 Teniso TV

Jau vienuoliktą kartą organizuojamame teniso turnyre „Brisbane International“ šiais metais susirinks visas teniso elitas. Šiųmetis turnyras bus pažymėtas ne tik daugkartinių čempionų dalyvavimu, bet ir Andžio Murray (ATP 256) sugrįžimu po klubo sąnario traumos.

Dar 2012 ir 2013 metais iškovojęs titulą du kartus iš eilės, praėjusį gruodį škotas buvo priverstas praleisti šį turnyrą dėl sveikatos. Šiais metais gerbėjai laukia jo pirmojo mačo - po tokios ilgos pertraukos kaip niekada įdomu pamatyti triskart didžiojo kirčio čempiono formą. Kitas ne mažiau įdomus dalyvis tai antroji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis. Jau sužaidęs savo pirmąjį sezono mačą, bet, deja, patyręs pralaimėjimą Jungtiniuose Arabų Emyratuose ispanas į Brisbeną atvyks su dviguba motyvacija. Praeitais metais taip pat praleidęs šias varžybas, jis suinteresuotas iškovoti ne tik pirmąją sezono pergalę bet ir titulą.

Titulą savo gimtinėje gins Nikas Kyrgiosas (ATP 35), kuriam atsirevanšuoti ketins finale pralaimėjęs Ryanas Harrisonas (ATP 62). Be to, pamatysime ir buvusią 5-ąją pasaulio raketę Jo-Wilfried Tsongą (ATP 255). Prancūzo taip pat laukia sugrįžimas po traumos, kuri sutrukdė laimėti Deviso taurėje. Verti dėmesio šiame turnyre bus ir 2016-ųjų čempionas Milošas Raoničius (ATP 18) bei prieš dvejus metus čia triumfavęs Grigoras Dimitrovas (ATP 19).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...