Bosnis netikėtai iš turnyro išmetė namuose žaidusį Stanislą Wawrinką (VIDEO)

Ženevoje vykstantis ATP250 turnyras pateikė sensaciją ir iš turnyro jau pirmoje savo kovoje pasitraukė kortų šeimininkas Stanislas Wawrinka (ATP 27), kuris po trijų setų kovos nusileido Damirui Džumhurui (ATP 57).

Gerą bangą pagavęs Bosnijos ir Hercogovinos žaidėjas nuo kvalifikacijos etapo nepralaimi, o antrąją pagal skirstymą raketė įveikė rezultatu 3-6, 6-3, 6-4. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 58 minutes.

Pirmą setą užtikrintai laimėjo vietinis žaidėjas, kuris atrodė susikaupęs ir neleido varžovui susikurti jokių progų. Visgi antroje partijoje S. Wawrinka pradėjo strigti ir du kartus pralaimėjo savo geimą, tiesa kartą jam pavyko išlyginti rezultatą.

Varžovai pasiekė lemiamą dalį, kurioje jau su padavimo pranašumu pirmavo 27-oji raketė, tačiau ji neatlaikė spaudimo ir leido ne tik priešininkui išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti.

Už patekimą į ketvirtfinalį žadėjai gauna 15,335 € ir 45 reitingo taškus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts