Berankis turnyrą Miunchene pradėjo dramatiška pergale

Kvalifikacijoje nesėkmę patyręs Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pirmadienį į kovą stojo Miunchene vykstančiame ATP 250 serijos pagrindiniame turnyre. 30-etis lietuvis pirmajame etape per 1 valandą ir 49 minutes 7:6 (12:10), 6:3 nugalėjo 25-erių metų Vokietijos atstovą Maximilianą Martererį.

Susitikimą geriau pradėjo vokietis, kuris pradžioje pirmavo 3:1. Vis tik iškarto po to sėkmingai sužaidė ir Ričardas Berankis bei išlygino rezultatą 3:3. Lygi tarpusavio dvikova tęsėsi iki pat seto pabaigos, o esant lygiam rezultatui 6:6 teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo metu ir vėl užvirė atkakli kova, tačiau ten sėkmingiau pasirodė lietuvis, kuris pergalingai užbaigė setą.

Antrajame sete lietuvis nuo pat pradžių atrodė užtikrintai. Laimėdamas savo ir varžovo padavimų serijas Berankis išsiveržė į priekį 3:0. Po surengto spurto geriausias Lietuvos tenisininkas nė karto nesuklydo ir išlaikydamas pranašumą šventė pergalę.

Po šios pergalės Berankis užsitikrino 26 ATP taškus ir 9000 tūkstančių eurų premiją. Antrajame etape lietuvio laukia vienas iš turnyro favoritų vokietis Alexanderis Zverevas, kuris rikiuojasi šeštojoje ATP reitingo vietoje.