Belgijoje A. Murray startavo sunkia pergale, R. Gasquetas krito po trijų setų

Belgijoje vykstančiame ATP 250 turnyre pirmą pergalę pasiekė buvusi pirmoji pasaulio raketė Andy Murray (ATP 243), kuris per du setus nugalėjo Kimmerį Coppejansą (ATP 158) ir pateko į aštuntfinalį.

Galutinis rezultatas 6-4, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 45 minutes.

Pirmas setas geriau prasidėjo škotui, kuris išsiveržė į priekį, tačiau netrukus rezultatas buvo vėl lygus. Visgi, jam pavyko antrą kartą palaužti K. Coppejanso padavimų seriją ir laimėti partiją.

Antrame sete vyko permaininga kova, o 158-oji raketė du kartus pirmavo geimo pranašumu, tačiau A. Murray sugebėjo išlyginti rezultatą, o pratęsime iškovoti pergalę.

Kitame susitikime Richardas Gasquetas (ATP  57) po trijų setų kovos nusileido Woo Soon Kwon (ATP 88) rezultatu 1-6, 6-3, 6-4.

Jų akistata truko 1 valandą ir 52 minutes.

Pirmame sete tiesiog dominavo Prancūzijos atstovas, tačiau like du setai visiškai nesusiklostė sėkmingai ir varžovas pasiekė pergalę.

Už patekimą į aštuntfinalį 10,695 € ir 20 reitingo taškų.