Austrijos turnyro finale netikėtai susitiks 112-ta ir 95-oji raketė

Austrijoje vykstančiame grunto dangos turnyre paaiškėjo finalistai, kuriems prieš turnyrą galima buvo drąsiai klijuoti autsaiderių etikites. Visgi Martinas Kližanas (ATP 112) ir Denisas Istominas (ATP 95) sugebėjo įveikti aukščiau reitinge esančias raketes ir prasibrauti į finalą. Pusfinalio etape slovakas įveikė Ispanijos tenisininką Antonį Munarą Clarą Jaumę (ATP 88), jis tą padarė per du setus, rezultatu 7-6, 6-3.

Puikiai savo padavimų lemiamus taškus saugojęs (6/7) Martinas pergalę pasiekė per 1 valandą ir 42 minutes. Priminsime, kad tenisininkas šiame turnyre taip pat įveikė kvalifikacijos etapą, o aštuntfinalyje nugalėjo patį Dominiką Thiemą (ATP 8).

95-oji raketė į finalą pateko dar labiau netikėtai. Iš Uzbekistano kilęs tenisininkas niekuomet nepasižymėjo geru žaidimu ant grunto dangos, šiuo metu jis yra laimėjęs 127 mačus ir tiek pat pralaimėjęs ant šios dangos. Visgi, tai jam nesutrukdė prasibrauti į finalą, Denisas pusfinalio etape nugalėjo Nikolą Jarry (ATP 53) per tris setus, rezultatu 7-5, 6-7, 6-4.

Jų pusfinalio mačas truko 2 valandas ir 38 minutes, per kurias Uzbekistano atstovas atliko 9 padavimus be atsako ir išsaugojo 5 iš 6 galimų priešininko susikurtų breikpointų.

Už patekimą į finalą abu dalyviai jau užsitikrino 47,105 € ir 150 reitingo taškų. Priminsime, kad šie žaidėjai tarpusavyje jau buvo susitikę tris kartus, iš jų vieną kartą ant grunto dangos, kur slovakas pasiekė pergalę.

Denisui Istominui, tai bus pirmasis finalas ATP lygyje ant tokios dangos.