Austrijoje netikėtas Dominiko Thiemo pralaimėjimas 112-tai raketei

2018-08-02 11:15 Teniso TV

Namuose žaidęs geriausias Austrijos teniso žaidėjas Dominikas Thiemas (ATP 8) netikėtai nusileido slovakui Martinui Kližanui (ATP 112). Šis mačas buvo pirmasis austrui šiame grunto dangos turnyre. Dominikas taip pat buvo pirmoji raketė pagal skirstymą šiame turnyre. Galutinis akistatas rezultatas 6-1, 1-6, 7-5 tenisininko iš Slovakijos naudai.

Visas akistata truko 1 valandą ir 59 minutes.

Jau pirmame sete žiūrovai galėjo suprasti, kad kažkas ne taip, nes mačo favoritas setą pralaimėjo beveik sausu rezultatu 1-6. Visgi antrame sete žaidėjas pademonstravo atsigavimo ženklus ir įjungė antrą pavarą, jis išlygino bendrą rezultatą laimėdamas setą 6-1.

Trečiasis setas klostėsi nuožmiai, abu žaidėjai stengėsi laimėti priešininko padavimus, tačiau išsaugoti ir savo. 8-oji pasaulio raketė buvo susikūrusi 4 progas laimėti varžovo padavimus, tačiau jų neišnaudojo. Tuo tarpu už šimtuko ribų esantis žaidėjas susikūrė dvi tokias progas ir vieną iš jų išnaudojo seto pabaigoje, taip laimėdamas visą akistatą.

Priminsime, kad Martinas Kližanas šiame turnyre įveikė kvalifikacijos etapą. Už pasiekta ketvirtfinalį jis gaus 14,535 € ir 45 reitingo taškus.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...