„Australian Open“ – R. Berankis priešinosi, tačiau krito prieš S. Querrey

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas baigė savo pasirodymą Australijos didžiojo kirčio vienetų turnyre. Ričardas Berankis (ATP 69) po keturių setų kovos nusileido amerikiečiui Samui Querrey (ATP 45) ir kovų nebetęs.

Galutinis rezultatas 6:7, 6:4, 4:6, 4:6, o korte mūsiškis praleido 2 valandas ir 37 minutes.

Pirmajame sete abu žaidėjai demonstravo lygų tenisą ir pasiekė pratęsimą, kuriame lietuvis suklydo du kartus, kas nulėmė pralaimėtą partiją.

Antrame sete situacija pasikeitė, o varžovas vienu metu turėjo geimo pranašumą, tačiau jo neišlaikė bei leido R. Berankiui išsiveržti į priekį.

Trečioji partija buvo panaši į antrąją, tačiau šį kartą S. Querrey nesuklydo ir pranašumą išlaikė iki galo.

Paskutinis susitikimo setas dar teikė vilčių mūsų tautiečiui, kuris pradžioje palaužė amerikiečio padavimų seriją ir pirmavo. Visgi, išsilaikyti nepavyko ir 45-oji raketė ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą į savo pusę.

Tai buvo jau trečiasis šių tenisininkų susitikimas ir visus kartus laimėjo varžovas.

R. Berankis vienetų turnyre uždirbo 88,276 $ ir 45 reitingo taškus.