„Australian Open“ – R. Nadalis lengvai žengė į trečią etapą

Reitingo lyderis ir toliau tęsia pergalingą žaidimą Australijoje vykstančiame didžiojo kirčio turnyre. Rafaelis Nadalis per tris setus pranoko varžovą iš Argentinos Frederico Delbonį (ATP 76) ir pateko į trečiąjį etapą varžybose.

Galutinis rezultatas 6-3, 7-6 (7-4), 6-1, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 32 minutes.

Pirmame sete pavyko kartą palaužti varžovo padavimų seriją ir išlaikyti pranašumą iki pabaigos, nors argentinietis stengėsi nepasiduoti. Antram sete F. Delbonis dar labiau priešinosi ir net 9 kartus išsaugojo savo geimus ir pasiekė pratęsimą, kuriame atsilaikyti nepavyko.

Paskutinė mačo dalis jau totaliai priklausė R. Nadaliui, kuris nesunkiai užbaigė susitikimą ir pasiekė pergalę.

Nugalėtojas atliko 8 ace'us, o tuo tarpu mačo pralaimėtojas suklydo paduodant net 8 kartus.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 124,138 $ ir 90 reitingo taškų.