„Australian Open“ – R. Nadalis kovingoje kovoje pranoko N. Kyrgiosą ir pateko į ketvirtfinalį

Pirmoji reitingo raketė sėkmingai įveikė dar vieną varžovą Australijos didžiojo kirčio turnyre ir artėja prie praeitų metų rezultato – finalo. Rafaelis Nadalis (ATP 1) po atkaklios keturių setų kovos nugalėjo vietinį žaidėją Nikolą Kyrgiosą (ATP 26) ir pateko į ketvirtfinalį.

Galutinis rezultatas 6-3, 3-6, 7-6 (8-6), 7-6 (7-4), o korte žaidėjai praleido 3 valandas ir 42 minutes.

Pirmą setą gana lengvai laimėjo ispanas, kuris užklupo nesusikaupusį priešininką. Visgi, antrame sete antrą kvepavimą pagavęs N. Kyrgios sugebėjo žaisti kur kas geriau ir prispaudė reitingo lyderį, kas leido išlyginti bendrą rezultatą.

Sekantys du setai buvo kovingiausi ir juose prireikė pratęsimų. Pirmame po ilgos kovos ir apmaudžių klaidų geriau pasirodė R. Nadalis. Tiesa, paskutiniame mačo sete jis neišlaikė geimo pranašumo ir teko žaisti pratęsimą, tačiau jame nesunkiai pasiekė pergalę.

Nugalėtojo sąskaitoje 12 ace'ų, o pralaimėtojo net 25 tokie padavimai.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 362,069 $ ir 360 reitingo taškų. Kitas jo varžovas D. Thiemas.