„Australian Open“ - R. Nadalio, N. Džokovičiaus ir R. Federerio laukia neprasti varžovai pirmame etape

Twitter nuotr.
2020-01-19 13:48 Teniso TV

Jau rytoj startuos pirmasis šių metų didysis kirtis, kuris vyksta Australijoje, Melburne, o jame kaip visada susirinks geriausi pasaulio žaidėjai. Reitingo lyderio Rafaelio Nadalio lauks jaunasis varžovas Hugo Dellienas (ATP 72) iš Bolivijos.

Tiesa, pastarasis kol kas yra labiau susikoncentravęs žaisti ant grunto dangos, kurioje praeitame sezone stebino ne vieną.

Novako Džokovičiaus (ATP 2) laukia ganėtinai rimtas vokiškas išbandymas, Lenardas Štruffas (ATP 37) su kuriuo jau teko susitikti praeitais metais „Roland Garros“ turnyre.

Tiesa, serbas abu kartus pranoko vokietį, tačiau kiekvieną sezoną žaidimą gerinantis L. Štruffas gali tapti daugiau nei treniruote pirmame etape.

Šveicarijos maestro Rogeris Federeris (ATP 3) taip pat neturėtų ilsėtis varžybų starte, nes jo laukia puikų servą turintis Styvas Džonsonas (ATP 81), kuris jau turi 7 pergales ir vieną pralaimėjimą šiame sezone.

Pastarasis šių tenisininkų susitikimas 2017 metais Indian Wells'e buvo kovingas, kad R. Federeris pasiektų pergalę prireikė dviejų pratęsimų.

Turnyro nugalėtojui atiteks 2,841,379 $ dolerių ir 2000 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...