„Australian Open“ pusfinalyje iššūkį N. Džokovičiui mes L. Puille

2019-01-23 13:55 Teniso TV

Vienas geriausių Prancūzijos tenisininkų Lucas Puille (ATP 31) šiais metais nustebino ne tik savo gerbėjus, bet ir kitus turo žaidėjus. 24-erių tenisininkas šiandien ketvirtfinalio mače įveikė kanadietį Milošą Roničių (ATP 17) ir tai buvo kol kas geriausias jo pasirodymas dižiojo kirčio turnyruose.

Prancūzo ir kanadiečio ketvirtfinalio pora nugalėtoją išsiaiškino po kiek daugiau nei trijų valandų kovos. Rezultatu 7:6, 6:3, 6:7, 6:4 pergalę šventė L. Puille, kuris viso turnyro metu vieną po kito eliminavo už save aukščiau reitinge esančius varžovus. Ne išimtis buvo ir šis mačas - prancūzas atsilaikė prieš M. Raoničiaus stiprius servus bei sugebėjo ne kartą laimėti jo paduodamus geimus. Daug klaidų dariusiam M. Raoničiui pasirodymas Melburne baigėsi, o štai L. Puille laukia dar vienas iššūkis.

Būtent „Australian Open“ pusfinalyje prancūzas pirmą kartą susitiks su šiuo metu geriausiu pasaulio tenisininku Novaku Džokovičiumi. Kad patektų į pirmąjį savo gyvenimo didžiojo kirčio finalą jis turės nugalėti vieną stipriausių ir techniškiausių žaidėjų ture. Stebuklą Melburne prancūzų tenisininkas bandys sukurti jau poryt.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...