"Australian Open" - N. Džokovičius turėjo problemų jau pirmame rate

Twitter nuotr.
2020-01-20 17:32 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir daugkartinis šio turnyro nugalėtojas turėjo problemų jau pirmame etape, kuriame susitiko su vokiečiu. Novakas Džokovičius (ATP 2) varžybų starte per keturis setus nugalėjo Lenardą Štruffą (ATP 37) ir toliau gins titulą.

Galutinis rezultatas 7-6 (7:5), 6-2, 2-6, 6-1, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 20 minučių.

Pirmame sete abu dalyviai žaidė apylygiai ir nors serbas turėjo geimo pranašumą, jo neišlaikė ir rezultatas tapo lygus. Vėliau, žaidėjai žaidė pratesimą, kuriame geriau sėkmingiau sužaidė 2-oji reitingo raketė.

Sekantis setas visiškai priklausė N. Džokovičiui, kuris be vargo laimėjo partiją ir jau pirmavo setais 2:0. Tiesa, kiek netikėtai ketvirtasis setas lygiai tokiu pačiu rezultatu buvo laimėtas L. Štruffo, kuris sugebėjo sušvelninti bendrą rezultatą.

Visgi, 4-ame sete lygių skirtumus tarp tenisininkų įrodė mačo nugalėtojas, kuris be pasipriešinimo užbaigė paskutinę mačo dalį.

Abu žaidėjai pasižymėjo galingais padavimais, Novakas atliko 14 ace'ų, o pralaimėtojas 13, tačiau taip pat suklydo net 7 kartus paduodant.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 88,276 $ ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...