„Australian Open“ – N. Džokovičius be problemų pateko į pusfinalį

Antroji reitingo raketė sėkmingai gina titulą Australijos didžiojo kirčio turnyre ir jau pasiekė pusfinalio etapą. Novakas Džokovičius per tris setus susitvarkė su Kanados atstovu Milošu Raoničiumi (ATP 35), kuris šiame turnyre demonstravo puikų tenisą.

Galutinis rezultatas 6-4, 6-3, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 53 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, tačiau matėsi, kad serbas yra kur kas atkaklesnis ir susikūrė ne vieną progą laimėti priešininko padavimų seriją, tačiau tai pavyko padaryti tik iš 9 karto.

Tuo tarpu M. Raoničius turėjo tik vieną progą pirmauti, bet jos neišnaudojo.

Antrame sete situacija išliko panaši, tačiau pavyko kur kas greičiau įgyti pranašumą ir laimėti dar vieną partiją.

Tiesa, trečiasis setas buvo kovingiausias ir jame abu dalyviai laimėjo visas savo padavimų serijas, nors abu turėjo progą išsiveržti į priekį. Prireikė pratęsimo, bet jame ir vėl savo pranašumą įrodė N. Džokovičius, kuris pasiekė pergalę.

Nors, antroji reitingo raketė triumfavo šiame mače, bet kanadietis pranoko padavimo faktoriuje ir atliko 18 ace'ų.

Už patekimą į pusfinalį gavo 717,241 $ ir 720 reitingo taškų.