"Australian Open" - latvis E. Gulbis nepasipriešino prancūzui, N. Kyrgios dramatiškoje kovoje atsilaikė prieš rusą

Twitter nuotr.
2020-01-25 18:25 Teniso TV

Australijoje ir toliau tęsiasi neįtikėtini susitikimai, kuriuose krenta ne vienas puikus žaidėjas. Didžiojo kirčio turnyro trečiame etape savo pasirodymą baigė latvis Ernestas Gulbis (ATP 256), kuris po trijų setų kovos pralaimėjo prancūzui Gaeliui Monfilsui (ATP 10).

Galutinis rezultatas 7-6 (7:2), 6-4, 6-3, Prancūzijos atstovo naudai, o korte jie praleido 2 valandas ir 28 minutes.

Mūsų kaimynas priešinosi tik pirmame sete, kur pasiekė pratęsimą, tačiau vis tiek parlaimėjo partiją, kaip ir kitas dvi sekančias. Tiesa, progų laimėti pirmą mačo dalį be pratęsimo buvo, bet įgyto pranašumo išlaikyti nepavyko.

Video:

Kitame susitikime australas Nikolas Kyrgios (ATP 26) sugebėjo atsilaikyti prieš rusą Kareną Chačanovą (ATP 17), kurį atrodė gali įveikti užtikrintu rezultatu.

Susitikimo rezultatas 6-2, 7-6 (7-5), 6-7 (6-8), 6-7 (6-8), 7-6 (10-8), o korte jie užtruko net 4 valandas ir 24 minutes.

Nors pirmą ir antrą setą laimėjo N. Kyrgiosas, kuris trečiame taip pat turėjo geimo pranašumą, bet nesugebėjo jo išlaikyti ir užbaigti susitikimo lengvai. Tuomet antrą kvepavimą atradęs rusas pradėjo kovoti, kur kas geriau ir pasiekė pratęsimus likusiuose trijuose setuose.

Du pratęsimus jis sugebėjo laimėti, tačiau paskutinio nepavyko, nors progų tikrai buvo.

Nugalėtojo sąskaitoje net 33 ace'ai.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 206,897 $ ir 180 reitingo taškų.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...