"Australian Open" burtai - R. Berankio laukia pažįstamas ispanas

Twitter nuotr.
2020-01-17 17:13 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas sužinojo savo pirmąjį varžovą Australijos didžiojo kirčio turnyre, kuris startuos jau ateinančią savaitę. Ričardas Berankis (ATP 68) pirmame etape susitiks su Ispanijos atstovu Roberto Carballesu Baena (ATP 80), kurį kartą karjeroje jau pavyko įveikti.

Tai bus jau trečiasis susitikimas su šiuo priešininku. Tiesa, paskutinis mačas nebuvo sėkmingas lietuviui, kuris po trijų setų kovos nusileido turnyre Maskvoje.

Kol kas mūsiškis šiame sezone žaidė tik vieną susitikimą, kuris nebuvo sėkmingas. Tuo tarpu ispanas sužaidė 4 mačus ir iš jų laimėjo 2. Visgi, verta paminėti, jog R. Carballesas orentuojasi į grunto turnyrus ir ant kietosios dangos laimėjo vos 31 mačą įvairaus lygio turnyruose.

R. Berankis praeitais metais krito jau atrankos etape, o pastaruosius keletą metų pasirodymą baigė pirmame etape. Geriausią rezultatą pavyko pasiekti 2013 metais, kai šiame turnyre jis dalyvavo pirmą kartą ir pasiekė 3 raundą.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 88,276 $ čekį ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...