„Australian Open“ burtai: ko tikėtis titulą giančiam R. Federeriui ir R. Nadaliui?

2019-01-10 17:14 Teniso TV

Šiųmetis „Australian Open“ bus išties intriguojantys. Čia susirinks visas teniso elitas: top dešimtukas vedamas pirmosios pasaulio raketės Novako Džokovičiaus, o taip pat ir po traumos į turą sugrįžę žaidėjai - Andy Murray ir Jo-Wilfried Tsonga. Titulą šiais metais gins šveicarų maestro Rogeris Federeris, o po ilgos pertraukos titulą iškovoti bandys ir Rafaelis Nadalis. Štai kiek akylesnis žvilgsnis į šiems dviems žaidėjams atitekusius burtus.

Rogeris Federeris pirmam mačui gavo Denisą Istominą (ATP 99). Tenisininkas iš Uzbekistano pastaruoju metu nedemonstravo itin gero žaidimo bei praėjusio sezono gale turėjo traumą, tad tikimasi jog šveicaras jį sudoros kaip šiltą vilną. Ateinantys priešininkai taip pat neįspūdingi, o pirmasis skirstytas priešininkas R. Federeriui tikriausiai bus Gaelis Monfilsas (ATP 30).

Tuo tarpu Rafaeliui Nadaliui atiteks ambicingas bei vietos žiūrovų palaikomas australas Džeimsas Duckworth (ATP 238). Jis aktyviai dalyvauja įvairiuose turnyruose: tiek „Challenger“ serijos, tiek didžiojo kirčio atrankose. Šį kartą iškovojęs kvietimą į turnyrą jis bandys parodyti visas savo stipriasas puses ir pasipriešinti ispanų teniso žvaigždei. Jei R. Nadalis sėkmingai pasieks šešioliktfinalį, jis, tikėtina susitiks su pirmu skirstytu priešininku - jaunuoju australu Alexu de Minauru (ATP 29).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...