Auga antrasis R. Nadalis? – 16-metis C. Alcarazas nugalėjo 41-ą raketę

Brazilijoje vykstančiame ATP 500 turnyre ant grunto dangos įvyko sensacija, kuri nuskambėjo per visą teniso pasaulį. Ispanas Carlosas Alcarazas (ATP 406) po trijų setų kovos ir dramos nugalėjo savo tautietį Albertą Ramosą (ATP 41) ir pirmą kartą karjeroje iškovojo pergalę ATP ture.

Galutinis rezultatas 7-6 (7:2), 4-6, 7-6 (7:2), o visas susitikimas truko 3 valandas ir 38 minutes.

16-metį treniruoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Carlosas Ferrero ir, tai akivaizdžiai matosi jo žaidime. Jau pirmame sete matėsi, jog jaunuolis lengvai nepasiduos ir pirmas susikūrė geimo pranašumą.

Tiesa, jam nepavyko jo išlaikyti ir teko žaisti pratęsimą, kuriame jis sužaidė labai sėkmingai ir pirma partija atiteko jam.

Antrasis setas pradžioje klostėsi panašiai, o 406-oji raketė vėl turėjo pranašumą, tačiau jo neišlaikė, o vėliau jau pats turėjo deficitą, kas nulėmė seto baigtį.

Lemiamoje dalyje atrodė, kad C. Alcarazas jau pasidavė ir jam pritrūks patirties, nes varžovas pirmavo rezultatu 0:3. Visgi,  tuomet ir prasidėjo pats įdomumas, o jaunasis ispanas ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė.

Mačo užbaigti lengvai nepavyko, o A. Ramosas taip pat nepasidavė ir rezultatas tapo lygus bei teko žaisti dar vieną pratęsimą. Jame, vėl dominavo 5 šimtuko žaidėjas, kuris pasiekė pirmą pergalę karjeroje.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 24,540 $ ir 45 reitingo taškus.