Atsisveikinimas? Su ašaromis kortą palikęs A. Murray iškrito iš "Australian Open"

2019-01-14 16:38 extra77

Andy Murray varginančioje kovoje atidavė visas savo jėgas, tačiau po daugiau nei 4 valandų kovos jam teko atsisveikinti su "Australian Open" turnyru, kuriame jis savo žygį užbaigė pirmajame etape.

Vis dar neaišku, tačiau yra nemaža tikimybė, kad tai buvo paskutinis A. Murray teniso mačas. Po mačo interviu davęs škotas negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti šios galimos jo karjeros baigties.

"Jeigu tai buvo mano paskutinis mačas, tai tuomet yra nuostabi pabaiga. Aš atidaviau viską, ką turėjau. To neužteko", - po kovos Melburne sakė tenisininkas.

A. Murray dar prieš turnyro pradžią buvo paskelbęs, kad dėl pasikartojančių traumų galimai žais savo paskutinį karjeros turnyrą.

Škotas pralaimėjo pirmuosius du setus, tačiau laimėjo trečiąjį ir ketvirtąjį bei kovojo lemiamame sete. Fantastiškai ketvirtąjį setą po tie-break laimėjęs A. Murray penktajame atrodė bejėgis ir galiausiai su ašaromis akyse pripažino varžovo pranašumą.

Pergalę 6:4, 6:4, 6:7(5-7), 4:6, 6:7(5-7), 6:2 šventė puikią formą demonstruojantis Roberto Bautista-Agutas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...