ATP Winston finale susitiks Styvas Džonsonas ir Danila Medvedevas

2018-08-25 09:13 Teniso TV

Po ilgų šios savaitės kovų pagaliau paaiškėjo finalistai Winston Salemo turnyre, o finalo dalyviais tapo amerikietis Styvas Džonsonas (ATP 34) ir rusas Danila Medvedevas (ATP 57). Pusfinalio etape puikiai pasirodę žaidėjai nusipelnė vietos finale.

JAV tenisininkas į finalą pateko įveikęs ispaną Pablo Carrena Busta (ATP 12), o, tai jis padarė per du setus 6-3, 6-4. Nors nežymiu mačo favoritu buvo laikytas europietis, tačiau jis nesugebėjo pasipriešinti sirgalių palaikomam vietiniui žaidėjui.

Pusfinalis truko 1 valandą ir 27 minutes.

Kitame pusfinalyje susitiko du jaunesni teniso pasaulio atstovai, Danielis Taro (ATP 76) ir Danila Medvedevas. Jų akistata neužtruko ir po 1 valandos ir 6 minučių Rusijos atstovas šventę pergalę rezultatu 6-1, 6-1.

Kaip ir visuose mačuose 57-oji raketė pasižymėjo puikiu padavimu ir atliko 5 ace'us ir leido varžovui susikurti tik vieną progą laimėti jo padavimą, kurią irgi pavyko išsaugoti.

Už patekimą į finalą žaidėjai gaus 52,895 $ ir 150 reitingo taškų.

Finalistai susitiks jau penktą kartą karjeroje, kol kas tris kartus yra laimėjęs rusas ir vieną kartą amerikietis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...