ATP Roterdamas – G. Monfilsas įveikė britą ir pateko į pusfinalį

Praeitų metų ATP500 Roterdamo turnyro nugalėtojas ir toliau siekia apginti titulą Olandijoje, kur jam žaisti sekasi tiesiog puikiai. Gaelis Monfilsas (ATP 9) per du setus įveikė Didžiosios Britanijos atstovą Danielį Evansą (ATP 33) ir užsitikrino savo vietą pusfinalyje.

Galutinis rezultatas 7:6 (7:5), 6:2, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 52 minutes.

Pirmame sete 33-oji raketė pateikė rimtą paraišką į pirmos partijos laimėjimą ir jau pirmavo geimo pranašumu. Visgi, prancūzas nežadėjo lengvai pasiduoti ir išlygino rezultatą, o vėliau žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame taip pat po atkaklios kovos geriau sužaidė G. Monfilsas.

Antrame sete jam jau sekėsi lengviau ir jis be didesnio D. Evanso pasipriešinimo pasiekė dar vieną pergalę šiame turnyre.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 103,675 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks serbas Filipas Krajinovičius.