ATP Roterdamas – D. Goffinas išsigelbėjo, R. Bautista Agutas krito po trijų setų kovos

Olandijoje vykstančiame ATP 500 turnyre uždaroje patalpoje netrūksta atkaklių kovų po kurių daug žinomų žaidėjų yra priversti baigti savo pasirodymą. Turnyro šeimininkas Robinas Haase (ATP 167) po trijų setų kovos nusileido belgui Davidui Goffinui (ATP 10) ir neapgynė namų arenos jau pirmoje kovoje.

Galutinis rezultatas 3-6, 7-6 (7:5), 6-4 Belgijos atstovo naudai, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 31 minutes.

Pirmą setą saviškių palaikomas laimėjo R. Haase, kuris neleido varžovui žaisti geriausio savo teniso. Visgi, antrame sete abu žaidėjai pasiekė pratęsimą, vietinis žaidėjas jau turėjo geimo deficitą, tačiau nepasidavė ir išlygino rezultatą.

Tiesa, pratęsimas nebuvo jam sėkmingas ir D. Goffinas išlygino bendrą rezultatą, o vėliau lemiame sete įgijęs pranašumą jį išlaikė iki pabaigos.

Kitame susitikime dėl patekimo į ketvirtfinalio etapą pergalę pasiekė Pablo Busta (ATP 30), kuris savo tautietį Roberto Bautistą Agutą (ATP 12) nugalėjo rezultatu 6-4, 2-6, 7-6 (7:4), o korte jie praleido 2 valandas ir 31 minutę.

Nugalėtojas paaiškėjo tik trečio seto pratęsime, kuriame mažiau klydo 30-oji raketė ir pasiekė savo pergalę.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 54,985 € ir 90 reitingo taškų.