„ATP Queen’s“: Novakui Džokovičiui titulo dar reiks palaukti, nugalėtoju tapo Marinas Čiličius

Londone vykstančiame žolės dangos turnyre triumfavo Marinas Čiličius (ATP 6), kuris finale po trijų setų kovos 5-7, 7-6, 6-3 nugalėjo buvusią pirmą pasaulio raketę Novaką Džokovičių (ATP 22). Tai pirmasis titulas šiais metais kroato sąskaitoje ir antrasis šiame turnyre per jo karjerą.

Nors pirmą finalo setą laimėjo serbas, kuriam pavyko seto pabaigoje laimėti varžovo padavimą, tačiau kiti du setai nebuvo tokie sėkmingi. Antrasis setas nukeliavo iki pratęsimo, o 22-oji raketė nesugebėjo išnaudoti progų laimėti varžovo padavimą ir užbaigti mačą. Pratęsime labiau pasisėkė kroatui, kuris išlygino rezultatą setais, o trečiame sete įtvirtino savo pranašumą laimėdamas priešininko padavimą ir triumfavo turnyre.

Tai buvo tik antroji jo pergalė prieš Novaką Džokovičių per 16 susitikimų. Iškovojus pirmą metų trofėjų Marinas Čiličius neslėpė emocijų ir džiaugėsi pakartota sekme šiame turnyre. Už pergalę jam atiteko 427,590 € ir 500 reitingo taškai.

Finalistui atiteko 209,630 € ir 300 retingo taškų.