„ATP Queen's“: Novakas Džokovičius pateko į pirmą finalą praėjus beveik metams, dėl titulo kausis su Marinu Čiličiumi

2018-06-24 07:52 Teniso TV

„ATP Queen's“ turnyro Anglijoje, kuris vyksta ant žolės dangos netrūksta įdomių akistatų. Daug skirtingų žaidėjų bandė prasibrauti į finalą, tačiau, tai pavyko tik 2 teniso žaidėjams, kurie reprezentuos skirtingą tenisą finalo akistatoje. Novakas Džokovičius (ATP 22) į galutinę turnyro kovą pateko įveikęs prancūzą Jeremy Chardy (ATP 61) rezultatu 7-6, 6-4.

Tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 34 minutes po kurių serbas pagaliau pateko į finalą. Paskutinį kartą jis finale buvo praeitais metais taip ant žolės dangos turnyre.

Šiame mače Serbijos tenisininkas puikiai žaidė savo padavimus, o varžovas nesusikūrė nei vienos progos laimėti jo padavimo. Abu savo padavimus jis laimėjo virš 80% tikslumu.

Mačo akimirkos:

Kitame mače paaiškėjo antrasis finalistas, kuriuo tapo Marinas Čiličius (ATP 6) po dviejų pratęsimų nugalėjo australą Nicką Kyrgiosą (ATP 21). Galutinis pusfinalio rezultatas 7-6, 7-6, o iš viso abu setai truko beveik pusantros valandos.

6-oji raketė pasižymėjo puikiu padavimu ir atliko 11 ace'ų, tuo tarpu australo saskaitoje 16 tokių padavimų, tačiau, tai laimėti nepadėjo.

Mačo akimirkos :

Finalistai yra skirtingo stiliaus žaidėjai, kroatas yra aukštaūgis, kuris puikiai atlieka padavimą, o buvusi pirmoji pasaulio raketė Novakas remiasi greičiu ir geru žaidimu ant ilgesnių taškų.

Tai bus 16-tas jų susitikimas ir kol kas serbas yra iškovojęs 14 pergalių ir vos vieną kartą triumfavo 6-oji pasaulio raketė.

Turnyro nugalėtojui atiteks 427,590 € ir 500 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...