ATP Marselis – F. Aliassime po dramatiškos kovos palaužė prancūzą P. Herbertą ir pateko į ketvirtfinalį

Prancūzijoje vykstančiame ATP 250 turnyre uždaroje patalpoje ant kietosios dangos netrūksta neįtikėtinų kovų, kuriose prireikia trijų setų dramos, kad paaiškėtų nugalėtojas. Feliksas Aliassime (ATP 18) iš Kanados po ilgos kovos palaužė vietinį žaidėją Pierrą Herbertą (ATP 79) ir pateko į ketvirtifnalį.

Galutinis rezultatas 6-0, 6-7 (6:8), 7-6 (11:9), o visas susitikimas truko 2 valandas ir 40 minučių.

Pirmą setą be jokių problemų laimėjo kanadietis tenisininkas, kuris išrašė varžovui "riestainį" ir atrodė jis iškovos labai lengvą pergalę. Visgi, antrame sete abu žaidėjai atrodė lygus ir demonstravo puikų tenisą, kurio dėka pasiekė pratęsimą, o jame po dramatiškos kovos P. Herbertas išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamoje mačo dalyje taip pat prireikė pratęsimo, nors 18-oji raketė ne kartą galėjo užbaigti susitikimą anksčiau laimėjęs varžovo padavimo seriją. Pratęsime užvirė karšta kova ir abu žaidėjai turėjo progą iškovoti pergalę, tačiau 19-metis sužaidė užtikrinčiau ir pateko į kitą etapą.

Už pasiektą ketvirtfinalį žaidėjai gauna 20,575 € ir 45 reitingo taškus.