„ATP Istburnas“: Andy Murray įveikė Staną Wawrinka ir pasiekė pirmą pergalę sezone, Davidas Ferreras nutraukė pralaimėjimų seriją

2018-06-26 08:19 Teniso TV

Anglijoje vykstančiame ATP250 žolės dangos turnyre netrūksta žinomų ir garsių žaidėjų, kurie kovoja dėl sugrįžimo į topą. Pirmame turnyro etape išvydome ir buvusią pirmą pasaulio raketę Andy Murray (ATP 156) bei Stanislą Wawrinką (ATP 225). Šie du tenisininkai burtų dėka susitiko jau pirmoje savo kovoje.

Šį kartą lengvą pergalę pasiekė škotas, kuris per du setus 6-1, 6-3 nugalėjo šveicarą ir tarpusavio akistatoje išsiveržė į priekį 12-8.

Visas mačas truko 1 valandą ir 19 minučių, per kurias gerai padavimą atlikęs Stanas nerado būdo kaip pasipriešinti vietiniam žaidėjui.

156-oji raketė nepralaimėjo ne vieno padavimo ir išsaugojo visus 4 lemiamus padavimo taškus.

Kitame mače susitiko ispanas Davidas Ferreras (ATP 38) ir italas Matteo Berrettini (ATP 80). Ispanijos tenisininkas pasiekė pergalę per du setus 7-5, 6-3 ir nutraukė pergalių bado seriją. Sportininkų akistata truko 1 valandą ir 27 minutes, o 38-oji raketė žaidė užtkrinčiau, nors jam teko paplušėti ir atiduoti 3 savo padavimų serijas.

Už patekimą į antrą turnyro etapą žaidėjai gaus 6,690 € ir 20 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...