ATP Hamburgas: L. Mayeriui titulo apginti nepavyko

2018-07-29 19:00 Teniso TV

Vokietijoje vykęs grunto dangos, vyrų teniso turnyras pasibaigė gruzino Nikolo Basilašvilio (ATP 81) pergale, jis finale nugalėjo praeitų metų čempioną Leonardą Mayerį (ATP 36). Nors turnyro favoritu buvo laikytas aukščiau reitinge esantis tenisininkas, tačiau jam, tai nepadėjo. Argentinietis po trijų setų kovos 4-6, 6-0, 5-7 nusileido savo pirmą titulą iškovosiam Gruzijos atstovui.

Finalas tarp šių dalyvių truko 2 valandas ir 14 minučių, o žaidėjai galėjo mėgautis kovingu maču.

Pirmą setą laimėjo būtent turnyro nugalėtojas, kuris sėkmingai apsaugojo savo padavimo lemiamaus taškus ir išnaudojo susikurtas progas ant priešininko padavimo.

Antrame sete jau buvęs šio turnyro čempionas pademonstravo puikų tenisą ir be jokių šansų varžovui sausai laimėjo setą.

Lemiamas setas krypo link pratęsimo, o abu žaidėjai atrodė užtikrinti savo padavimais, tačiau rezultatui esant 5-6 argentiniečio ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo ne tik savo padavimą, tačiau ir mačą.

Už iškovotą titulą 81-oji raketė gaus 349,200 € ir 500 reitingo taškų. Įdomus faktas, kad iki šiol Nikolas buvo neiškovojęs net žemesnio lygio ATP250 titulo, tačiau, tai padarė ATP500 lygyje.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...