„ATP Halle“: Rogeris Federeris pateko į finalą ir kausis dėl dešimto titulo

Pirmoji pasaulio raketė sėkmingai gina titulą ir pirmą reitingo vietą. Rogeris Federeris yra per vieną pergalę nuo dešimto titulo Halės turnyre ir išsilaikymo pirmoje reitingo vietoje. Pusfinalio etape šveicaras įveikė Denisą Kudlą (ATP 109) iš JAV. Tenisininkų kova truko du setus, o galutinis rezultatas 7-6, 7-5.

Iš viso pusfinalio akistata truko 1 valandą ir 29 minutes.

Visame mače abu žaidėjai demonstravo puikų savo padavimą, Rogerio sąskaitoje 12 ace’ų, o amerikiečio 8. Padavimas buvo vienas iš faktorių, kodėl žaidėjai sužaidė 25 geimus.

Pirmame sete Šveicarijos tenisininkas iš karto laimėjo varžovo padavimą, tačiau išsaugoti pranašumo nepavyko, o 109-oji raketė išlygino rezultatą kitame geime.

Pirmasis setas nukeliavo į pratęsimą, o jame daugiau patirties turintis žaidėjas sužaidė idealiai ir laimėjo jį 7-1.

Antrame sete sitaucija buvo panaši, abu sportininkai turėjo progų laimėti vienas kito padavimus, tačiau, tai padaryti pavyko tik pirmai pasaulio raketei ir seto pabaigoje.

Finale mačo nugalėtojo lauks akistata su Borna Čoričiumi (ATP 34), kuris dėl priešininko traumos beveik be kovos pateko į finalą.

Turnyro nugalėtojas gaus 427,590 € ir 500 reitingo taškus.

Mačo akimirkos:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts