„ATP Halle“: Kei Nišikoris krito be pasipriešinimo, jaunąjį graiką įveikė Denisas Kudla

2018-06-20 18:51 Teniso TV

Vokietijoje vykstančiame Gerry Weber turnyre antrame etape netrūksta netikėtumų. Geriausias Japonijos tenisininkas Kei Nišikoris (ATP 27) netikėtai lengvai nusileido Rusijos tenisininkui Karenui Chačenovui (ATP 36). Galutinis mačo rezultatas 2-6, 2-6, o visa akistata truko 1 valandą ir 18 minučių.

Šiame mače rusas pademonstravo puikų padavimą ir atliko 7 ace'us, tuo tarpu 27-osios raketės sąskaitoje 1 toks padavimas. Nugalėtojas taip pat užtikrintai žaidė ant savo padavimo ir varžovui leido susikurti tik 1 galimybę kautis dėl jo padavimo, kurios jis išnaudoti nesugebėjo.

Antrame mače susitiko jaunasis graikas Stefanos Tsitsipas (ATP 35) ir Denisas Kudla (ATP 109) iš JAV. Sportininkų akistata baigėsi 109-osios raketės pergale rezultatu 6-3, 6-4.

Iš viso korte jie praleido 1 valandą ir 25 minutes.

Graikijos talentas nesaugojo savo taškų ir padavimo, jis leido varžovui laimėti jo padavimų seriją 2 kartus. Tuo tarpu amerikietis išsaugojo visas 4 varžovo progas laimėti jo padavimą.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gaus 53,645 € ir 90 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...