ATP Gstaad: Estai švenčia, Jurgenas Zoppas pateko į pusfinalį

2018-07-27 16:45 Teniso TV

Aukščiausią poziciją teniso reitinge turintis Estijos tenisininkas iškopė į Švecarijos grunto turnyro pusfinalį. Jurgenas Zoppas (ATP 107) ketvirtfinalio etape įveikė Facundo Bagnį (ATP 177) iš Argentinos per tris setus 3-6, 6-4, 6-3. Tai pirmasis esto pusfinalis ATP lygyje šiais metais, kol kas žaidėjas dar nėra pasiekęs nei vieno finalo per karjerą.

Akistata truko 1 valandą ir 57 minutes.

Pirmą susitikimo setą laimėjo Pietų Amerikos atstovas, kuris kartą laimėjo priešininko padavimą ir išsaugojo visus savo lemiamus padavimo taškus.

Antrame sete abu tenisininkai atrodė lygus ir tik seto pabaigoje rezultatui esant 5-4 177-osios raketės ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo savo padavimų seriją.

Lemiamas setas klostėsi panašiai kaip antrasis, abu savo šalių atstovai sėkmingai laiminėjo savo padavimus ir tik susitikimo pabaigoje argentinietis vėl suklydo. Visgi į šio mačo nugalėtojo padavimą dar bandė kibti svečias iš kito žemyno ir turėjo du geimbolus, tačiau jų neišnaudojo.

Už patekimą į pusfinalį Jurgenas gaus 25,515 € ir 90 reitingo taškų, o kitas jo priešininkas Matteo Berrettinis (ATP 84).


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...