„ATP Antalija“: Ričardas Berankis kovėsi garbingai, tačiau prancūzas ir vėl laimėjo

2018-06-27 15:18 Teniso TV

Antalijoje vykstančiame žolės dangos turnyre dalyvavo ir du lietuviai, tačiau tik Ričardas Berankis (ATP 96) prasibrovė iki antro turnyro etapo. Visgi čia mūsiški sustabdė jau puikiai pažįstamas Adrianas Mannarino (ATP 24), kuris jau trečią kartą šiame sezone nugali Ričardą.

Tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 19 minučių po kurių paaiškėjo galutinis rezultatas 6-4, 7-5.

Pirmame sete abu teniso žaidėjai atrodė lygus ir gana užtikrintai laimėjo savo padavimus. Rezultatui esant 4-4 mūsų tautiečio ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo savo padavimų seriją, o prancūzas sunkiai, bet išnaudojo šią galimybę laimėti pirmą setą.

Antrame sete 24-oji raketė iš karto laimėjo Lietuvos pirmosios raketės padavimą ir išsiveržė į priekį. Visgi mūsų žaidėjas parodė charakterį ir išlygino rezultatą. Taip pat rezultatą galėjo ir persverti į savo naudą, tačiau Ričardas neišnaudojo susikurtu progų.

Seto pabaigoje nepavyko išlaikyti tempo ir teko vėl atiduoti savo padavimą priešininkui, kuris vėliau sėkmingai užbaigė mačą.

Mačo nugalėtoja šiame mače gelbėjo stiprus padavimas, jis atliko 10 ace'ų, tuo tarpu lietuvio sąskaitoje tik 2 tokie padavimai.

Už pasirodymą šiame turnyre Ričardas Berankis gaus 7,280 € ir 20 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...