Atnaujinti reitingai: Laurynas šovė į viršų, Ričardas ir toliau kyla po truputi

2018-07-30 08:06 Teniso TV

Šios savaitės atnaujinti ATP reitingai buvo malonūs Lietuvos teniso žaidėjams. Du mūsų pagrindiniai atstovai teniso pasaulyje vėl pakilo reitinge ir rodo vis geresnius rezultatus. Laurynas Grigelis po trijų savaičių Šiaurės Amerikoje pademonstravo puikų žaidimą ir po paskutinio turnyro vienetuose pakilo net 20 pozicijų iš 270-tos į 250-tą vietą.

Laurynas ne tik pakilo vienetų fronte, tačiau ir toliau kyla dvejetuose, jis iš 224-tos vietos pakilo į 216-tą vietą. Tiesa paskutinis turnyras nebuvo toks sėkmingas kaip ankstesnis, nes dėl lietaus pertraukų mūsiškis turėjo žaisti po du mačus į dieną, o tas pareikalavo daug jėgų.

250-oji raketė dabar ilsėsis ir nedalyvaus turnyruose.

Ričardas Berankis iš 96-osios reitingo vietos pakilo tik per dvi pozicijas ir dabar reitinge rikiuojasi 94-oje vietoje. Nors turnyras Atlantoje nebuvo sėkmingas ir lietuvis krito jau pirmame etape, tačiau pakilti reitinge, tai nesutrukdė.

Dabar Ričardas dalyvaus turnyre Vašingtone.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...