Atnaujinti reitingai: Laurynas dėl pertraukos krito, Ričardas po nesėkmių paliko šimtuką, Robertas toliau stipriai kyla

2018-08-13 10:06 Teniso TV

Atnaujinti reitingai vėl nebuvo patys geriausi mūsų teniso žaidėjams, nei Ričardas Berankis, nei Laurynas Grigelis nepakilo reitinge, o tik prarado pozicijas. Tik Robertas Vrzesinskis gali pasigirti savo pasiekimais, jis ir vėl pakilo reitinge.

Ričardas Berankis po 5 turnyrų, kuriuose pasirodymą baigė jau kvalifikacijos arba pagrindinio turnyro pirmose kovose neuždirbo taškų ir buvo priverstas palikti reitingo šimtuką. Iš 95-osios reitingo vietos lietuvis nukrito į 105-tą reitingo vietą, šios savaitės turnyre jo nematysime, tačiau pakilti reitinge jis turės proga kitos savaitės turnyre Vinston-Saleme.

Laurynas Grigelis leido sau pailsėti dvi savaites ir nedalyvavo jokiame turnyre, ko pasekoje nukrito dar tris pozicijas ir užima šiuo metu 265-tą reitingo vietą. Dvejetuose jis taip pat prarado šiek tiek pozicijų ir nukrito į 267-tą poziciją.

Antroji Lietuvos teniso raketė dalyvauja turnyre Italijoje, kur jau rytoj žais pirmą vienetų mačą prieš vietinį italą Andrea Pellegrino (ATP 338). Taip jo lauks ir dvejetų mačo akistata.

Daugiausiai pozicijų pakilo Robertas Vrzesinskis, kuris po pasirodymo Lenkijoje pakilo 137 vietas į viršų ir dabar užima 1195-tą reitingo vietą. Tiesa šios savaitės turnyre jam nepavyko įveikti kvalifikacijos etapo ir daugiau taškų jam uždirbti nepavyks.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...