Atnaujinti reitingai: L. Grigelis ir R. Berankis krito žemyn, Robertas Vrzesinskis pakilo virš 350 pozicijų

2018-08-06 10:45 Teniso TV

Šios savaitės atnaujinti reitingai atnešė netikėtumų ir daugiau neigiamų emocijų nei teigiamų. Dvi pirmosios Lietuvos teniso raketės krito žemyn, o ypatingai Laurynas Grigelis, kuris vienetuose nukrito per 12 pozicijų į 262-tą reitingo vietą. Dvejetuose mūsiškis krito dar smarkiau net per 47 vietas į 263-ą vietą.

Toks kritimas suprantamas, nes žaidėjas nedalyvavo jokiame turnyre ir nutarė pasiruošti kitiems ateinantiems turnyrams.

Ričardo Berankio reitingas pastarąsias savaites laikosi mažai pakitęs ir šioje savaitėje jis tik per vieną poziciją smuktelėjo žemyn į 95-tą reitingo vietą. Pastaruoju metu pirmuosiuose etapuose krentantis žaidėjas niekaip negali surinkti taškų, kurie jį pakeltu aukščiau reitinge.

Labiausiai atnaujintuose reitinguose nudžiugino Robertas Vrzesinskis, kuris po sėkmingo pasirodymo Latvijoje ir pasiekto ketvirtfinalio etapo pakilo į 1332 vietą.

Iš viso Lietuvos tenisininkas pakilo per 358 pozicijas reitinge, o ir šioje savaitėje jis dalyvauja dar viename Futures lygio turnyre.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...