Arti sensacijos, Rogeris Federeris vos nepralaimėjo jaunajam kroatui (VIDEO)

Geriausias planetos tenisininkas pateko į finalą Indian Velso turnyre, tačiau jis buvo labai arti pralaimėjimo ribos. Rogeris Federeris (ATP 1) mače prieš kroatą Borną Čoričių (ATP 49) turėjo rimtų problemų, o žiūrovai galėjo mėgautis ilgu, trijų setų maču.

Po dviejų valandų ir 21 minutės rezultatu 5-7, 6-4, 6-4 šveicaras šventė pergalę ir galėjo pagaliau atsipūsti po inirtingos ir varginančios akistatos.

Pirmajame sete kroatas demonstravo solidu tenisą ir seto pabaigoje sugebėjo laimėti 36-erių metų varžovo padavimą ir išsiveržė į priekį.

Antrajame sete visų nuostabai Borna Čoričius ir toliau žaidė įspūdingai, jis iš kart laimėjo pirmosios raketės padavimą ir vienu metu pirmavo 3-1. Visgi atsilaikyti prieš spaudimą nepavyko ir teniso maestro grįžo į mačą.

Visą mačą vainikavo dramos kupinas lemiamas setas, kuriame titulą ginantis žaidėjas du kartus pralaimėjo savo padavimą, bet begalinės patirties deka sugrįžo į mačą ir triumfavo jame.

Tai jau 17 pergalė iš eilės šiame sezone Rogeriui Federeriui, dabar jo laukia finalinė kova prieš Juaną Martiną del Potro (ATP 8).

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts