Argentinos milžino sugrįžimas pažymėtas pergale, J. M. del Potro pasiekė pirmą pergalę sezone

Twitter
2019-02-20 09:42 Teniso TV

Vienas geriausių pasaulio teniso žaidėjų ir Argentinos lyderis iškovojo pirmą savo pergalę šiame sezone. Juanas Martinas del Potro (ATP 4) savo sezoną pradėjo tik dabar ir praleido didžiuosius turnyrus metų pradžioje. Jis JAV vykstančio "Delray Beach" ATP 250 turnyro pirmame etape nugalėjo Yoshihito Nishioka (ATP 72) per du setus.

Nors, tai tik pirmas susitikimas per ilgą laiką, tačiau argentinietis didensio vargo neturėjo ir laimėjo 6-3, 7-5. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 51 minutę.

Pirmame sete keletą kartų spaudimą ant savo padavimo jautęs argentinietis susitvarkė ir palaužęs priešininko geimą laimėjo setą. Antrame sete vyko įnirtinga kova, o žaidėjai spėjo apsikeisti padavimais. Tiesa seto pabaigoje J.M. del Potro sužaidė sėkmingiau ir įgijo lemiamą pranašumą.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 9,165 $ ir 20 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia JAV jaunasis milžinas Reilly Opelka (ATP 56).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...