Ar S. Williams dar gali laimėti didžiojo kirčio turnyrą? (VIDEO)

Žymioji amerikietė, kuri reitingo viršūnėje praleido didžiąją karjeros dalį, pastaruoju metu susiduria su sunkumais turnyruose, o ypatingai jų finaluose. Serena Williams (WTA 10) pagaliau vėl rikiuojasi tarp dešimties geriausių tenisininkių, tačiau ar aukštesnis reitingas jai padės iškovoti titulą?

Kuo aukštesnis reitingas tuo mažiau galima sutikti puikių žaidėjų turnyro pradžioje, kurios šioje karjeros stadijoje jau gali pasipriešinti JAV teniso žvaigždei. Visgi jaunos žaidėjos taip pat yra pavojingos, jos ypatingai nori įveikti didžiausią karjeros iššūkį.

Šių metų sezone S. Williams dar nepasiekė finalo, o Australijos didžiojo kirčio turnyras baigėsi ketvirtfinalio etape, tuo tarpu "Roland Garros" jau trečiame.

Praeitais metais ji sugebėjo žaisti Vimbldono ir "US Open" finale, tačiau titulų iškovoti nepavyko. Ar tai reiškia, kad vienvaldystės laikai jau pasibaigė? Iš tiesų žaidėja ne taip seniai susilaukė vaiko, kuris padarė didelę įtaką jos žaidimui. Treniruotėms ji skiria vis mažiau laiko, o 37-erių metų sportininkei be gero pasiruošimo įveikti jaunas žaidėjas bus be galo sunku.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts