Apie pasikeitusias „Davis Cup“ taisykles – ne vien teigiamos nuomonės

Kaip jau žinoma, nuo kitų metų įsigalios nauji „Davis Cup“ šalių teniso rinktinių turnyro pasikeitimai, kurie turėtų palengvinti dalyvavimą itin įtemptą turnyrų tvarkaraštį turintiems tenisininkams. Deja, apie ITF paskelbtas naujoves tenisininkai ir žaidėjai sakė ne tik gerus žodžius.

Po praėjusią savaitę vyksios „Davis Cup“ kovos tarp Ispanijos ir Vokietijos rinktinių, Rafaelis Nadalis, tą kartą atnešęs ispanams pergalę, pokyčius vertina gerai. Šiuo metu geriausias pasaulio tenisninkas teigė, jog gaila, kad negalės žaisti namų arenose, tačiau sutiko, jog dabar dažniau galės padėti savo šalies rinktinei ir 2019-aisiais jis savo ją tikrai atstovaus.

Kitoks požiūris į pasikeitimus nuskambėjo iš Prancūzijos teniso rinktinės kapitono Noah Yannicko lūpų. Jis kaip tik pasipiktinęs, jog tokie žaidėjai kaip Rogeris Federeris ar Rafaelis Nadalis, kurių pergalės yra didžiausias indėlis ir tik dėl jų teniso federacijos uždirba pinigus, be garbės ir pasididžiavimo negaus daugiau nieko. Jis taip pat paskatino ir kitų komandų kapitonus apsvarstyti, ar turnyro formato pasikeitimai bus į naudą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts