Andy Murray turėjo vargo, tačiau varžovas pasitraukė (VIDEO)

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir 2014 metų šio turnyro nugalėtojas įveikė pirmą etapą Kinijoje vykstančiame turnyre. Andy Murray (ATP 311) sužaidė tris nepilnus setus prieš Kinijos atstovą Zhang Zhizhen (ATP 340), kuris pasitraukė.

Galutinis rezultatas 6-3, 6-7, 4-2, o visa akistata truko 2 valandas ir 26 minutes.

Nors pirmą setą pavyko laimėti gan nesunkiai, tačiau jau antrame sete škotas turėjo nemenkų problemų ir buvo priverstas vytis varžovą. Išlyginti rezultatą pavyko, tačiau buvęs šio turnyro nugalėtojas pratęsimą sužaidė labai neužtikrintai ir bendras rezultatas tapo lygus 1:1.

Lemiamo seto iki galo sužaisti nepavyko, nes vietinis žaidėjas patyrė traumą ir pasitraukė. Visgi rezultatas jau buvo palankesnis Andy Murray, kuris už pergalę pirmame etape gavo 12,535 $ir 20 reitingo taškų.