Andy Murray sugrįžimas pažymėtas pralaimėjimu Nikui Kyrgiosui

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir vienas geriausių žolės dangos žaidėjų Andy Murray (ATP 156) sužaidė savo pirmą oficialų mačą šiais metais. Paskutinį kartą Andį matėme beveik metus. Šį kartą škotas dalyvavo „Quenns'o“ turnyre Anglijoje, kur pirmame etape susitiko su australu Nikolu Kyrgiosu (ATP 21). Po 2 valandų ir 41 minutės Australijos tenisininkas iškovojo pergalę rezultatu 2-6, 7-6, 7-5.

Nors beveik metus nežaidė Škotijos tenisininkas nedalyvavo turnyruose ir turėjo mažai žaidyinės patirties, tačiau pirmą setą jis pradėjo puikiai ir jį laimėjo 6-2.

Visgi antrame sete susikaupė ir 21-oji raketė, kuri kitaip nei pirmame sete realizavo progas laimėti varžovo padavimą ir vis išsiverždavo į priekį. Nors ne kartą pirmavęs, tačiau Nikas neišnaudojo pranašumo, o setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame puikiai paduodantis žaidėjas išlygino bendrą rezultatą setais 1:1.

Lemiamame sete tik pačioje jo pabaigoje pavyko įveikti 156-tą raketę ir patekti į kitą etapą.

Per visą mačą nugalėtojas atliko 18 ace'ų, o priešininkas 16 tokių padavimų.

Abu žaidėjai neslepė emocijų, o akistatą laimėjęs teniso žaidėjas negailėjo gražių žodžių pagaliau grįžusiam britui.