Andy Murray "US Open" karštyje neatsilaikė prieš kairiarankį ispaną

2018-08-30 10:22 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir 2012 metų nugalėtojas patyrė pralaimėjimą jau antrame didžiojo kirčio turnyro etape. Škotas Andy Murray (ATP 382) po keturių setų kovos 7-5, 2-6, 6-4, 6-4 nusileido ispanui Fernando Verdasco (ATP 32).

Ispanas buvusį reitingo lyderį nugalėjo per 3 valandas ir 26 minutes.

Jau nuo pirmo seto vyko atkakli kova ir abu žaidėjai ne kartą apsikeitė padavimais. Nors pirmame sete Škotijos tenisininkas pirmavo, tačiau pranašumo jam išlaikyti nepavyko, o tuo pasinaudojęs Fernando išsiveržė į priekį.

Antrame sete žaidėjai dar kartą apsikeitė padavimais, tačiau šį kartą pranašumą vėl Andis jį išlaikė iki galo ir išlygino rezultatą.

Trečias ir ketvirtas setas klostėsi panašiai, o Škotijos atstovas buvo priverstas vytis savo oponentą ir švelninti rezultatą, tačiau to sėkmingai padaryti nepavyko nei 3, nei 4 sete.

Šis susitikimas buvo jau 16 jų karjeroje, tačiau tik trečias kartas, kai pergalę iškovojo ispanas.
statistika

Už patekimą į kitą etapą F. Verdasco gaus 156,000 $ ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia akistata su Juanu Martinu del Potro (ATP 3).

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...