Andy Murray neatlaikė ir pasitraukė, Aleksanderis Zverevas toliau sėkmingai gina titulą

2018-08-04 12:20 Teniso TV

Vašingtono turnyras daugeliui žaidėjui susiklostė labai skirtingai ir netikėtai, tačiau Aleksanderis Zverevas (ATP 3) ir toliau skinasi kelią link finalo ir titulo apgynimo. Visgi Andy Murray (ATP 832) pasigirti sėkmingu pasirodymu negali, tris puikius mačus laimėjęs škotas buvo priverstas vėl pasitraukti.

Andis šiame turnyre įveikė tris varžovus ir su visais žaidė po tris setus trukusius mačus kas jį privedė prie išsekimo ribos. Ketvirtfinalio mače 832-oji raketė korte taip ir nepasirodė, o savo pranešime spaudai jis pareiškė, kad jo kūnas tiesiog neatlaikė. Ketvirtfinalio mače jis turėjo susitikti su jaunuoju australu Aleksu De Minauru.

"Aš išsekęs po šitiek teniso per pastarąsias keturias dienas. Aš nežaidžiau 18 mėnesių ant kietosios dangos. Taip pat aš privalau būti atsargus ir klausyti ką man sako mano kūnas, nes aš grįžau po sunkios traumos, kurios gydymas truko ilgą laiko tarpą" pareiškė škotas interviu.

Jis taip pasitraukė iš Toronto Masters turnyro, kuris prasidės ateinančią savaitę.

Tuo tarpu vokietis gali tik džiaugtis, kad vienas iš elitinių žaidėjų pasitraukė ir kelias link titulo jam bus lengvesnis. Aleksanderis Zverevas ketvirtfinalio mače nugalėjo Kei Nišikorį (ATP 20) per tris setus 3-6, 6-1, 6-4 ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Mačas tikrai nebuvo lengvas, ypatingai žinant, kad japonas yra aukšto lygio žaidėjas ir gali mesti iššūkį visiems. Priminsime, kad praeitais metais Saša ir Kei'us susitiko šio turnyro pusfinalyje, tą kartą per du setus laimėjo jaunasis tenisininkas.

Sekančiame etape jo lauks Stefanos Tsitsipas (ATP 32) iš Graikijos.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...