Andy Murray krito jau pirmame etape Sinsinačio turnyre

2018-08-14 08:26 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė nesėkmingai pradėjo turnyrą JAV ir iškrito jau pirmame etape. Andy Murray (ATP 375) po pramogų atrakcionų parke su Niku Kyrgiosu per daug atsipalaidavo ir pirmoje Masters turnyro kovoje nusileido prancūzui Luca Pouille (ATP 17). Galutinis akistatos rezultatas 6-1, 1-6, 6-4, o iš viso visa kova truko 1 valandą ir 55 minutes.

Abu dalyviai šiame mače klydo atliekant savo padavimą ir padarė daug dvigubų klaidų. Visgi pirmame sete didesnės problemos kamavo škotą, jis sugebėjo laimėti vos vieną geimą.

Antrame sete tokios pačios problemos ištiko ir geriausią Prancūzijos teniso žaidėją, jis taip pat laimėjo vos vieną padavimą.

Lemiamame sete abu žaidėjai jau žaidė stabiliau, tiesa Škotijos tenisininkas pačioje seto pradžioje pralaimėjo savo padavimą ir išlyginti rezultato nepajėgė nors turėjo galimybių.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas gaus 37,395 $ ir 45 reitingo taškus, tuo tarpu Andis gali džiaugtis 10 uždirbtų taškų.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...