Andy Murray nukrito į 157-tą reitingo vietą, tačiau vis dar delsia dėl dalyvavimo „Queens’e“

Buvusi pirmoji pasaulio raketė Andy Murray (ATP 157) niekaip negali sugrįžti į ATP turą. Nuo grįžimo į turnyrus ji atbaido trauma ir nepakankamai gera sportinė forma, nors jo sugrįžimas buvo žadėtas jau šios savaitės Olandijos žolės dangos turnyre, tačiau jis paskutinį momentą išsibraukė iš dalyvių sąrašo.

Škotas nukėlė savo pasirodymą vienai savaitei ir turi dalyvauti Didžiosios Britanijos turnyre „Queens'e“. Visgi galutinio atsakymo 157-oji raketė negali duoti, nors organizatoriai prašo jo patvirtinti savo dalyvavimą.

Ko laukia Škotijos tenisininkas? Pats Andis mini, jog laukia burtų ceremonijos, nuo kurios priklausys jo dalyvavimas turnyre. Pastaruoju metu jis tikrai ruošiasi šiam turnyrui ir treniruojasi su Kameronu Norrie (ATP 79).

Į 157-tą reitingo vietą nukritęs teniso žaidėjas paskutinį kartą turnyre dalyvavo prieš 338 dienas.

„Aš eisiu miegoti ir pažiūrėsiu kaip jausiuos rytojaus rytą“ kalbėjo 5 kart šio turnyro nugalėtojas. Daktarai ir komanda turėtų pateikti atsakymą dėl dalyvavimo jau greitai.

Turnyro prizinį fondą sudaro apie du milijonai eurų, o turnyro nugalėtojas gaus 500 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts