Amžius ne riba – beveik 40-ties metų Ivo Karlovičius pasiekė finalą (VIDEO)

Indijoje vykstančiame turnyre dalyvavo tikrai ne vienas puikus žaidėjas, kurie buvo ir perpus jaunesni nei finalistas. Ivo Karlovičius (ATP 100) visus maloniai nustebino savo pasiekimu ir patekimu į finalą Pune ATP250 turnyre. Vyriausias šimtuko žaidėjas pusfinalyje nugalėjo Styvą Darcį (ATP -).

Galutinis mačo rezultatas 7-6, 4-6, 6-3, o visas pusfinalis truko 1 valandą ir 56 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai pasiekė pratęsimą, tačiau jame galingai padavimą atliekantis kroatas išplėšė pergalę. Antrasis setas jam nebuvo toks sėkmingas ir varžovas rado būdą kaip laimėti jo padavimą ir išlygino bendrą rezultatą laimėjęs antrą setą.

Lemiamoje susitikimo dalyje aukščiausią pavarą įjungė 39-erių metų kroatas, kuris įgyjo pranašumą ir jo nepaleido iki mačo pabaigos.

Šiame susitikime nugalėtojas atliko net 33 padavimus be atsako.

Už patekimą į finalą jis gaus 49,205 $ ir 150 reitingo taškų, o jame jo laukia Kevinas Andersonas (ATP 6).