Aleksanderis Zverevas lengvai pateko į finalą Vašingtone, kuriame susitiks su nesustabdomu australu

Titulą ginantis vokietis Aleksanderis Zverevas (ATP 3) be vargo įveikė pusfinalio priešininką ir pateko į finalą. Tuo tarpu Aleksas De Minauras (ATP 72) pasiekė karjeros rekordą ir pateko į pirmą ATP500 lygio finalą. Vokietijos atstovas pusfinalio etape nugalėjo graiką Stefaną Tsitsipą (ATP 32) per du setus 6-2, 6-4, o jų akistata truko 1 valandą ir 29 minutes.

Australas į finalą pateko po įspūdingos kovos prieš rusą Andrejų Rublevą (ATP 46), kurioje jis išsaugojo net 4 mačbolus. Ateities kartos (NexGen) tenisininkų akistata truko net 2 valandas ir 55 minutes, o žiūrovai šiame mače galėjo pamatyti begalę neįtikėtinų taškų ir atkaklią kovą.

Pirmą setą laimėjo Rusijos teniso žaidėjas, kuris seto pabaigoje sugebėjo nulaužti australo padavimą ir taip laimėti setą. Antrame sete abu žaidėjai turėjo begalę progų laimėti varžovo padavimus, tačiau abu išsaugojo lemiamus taškus ir nukeliavo į pratęsimą.

Jame australui kilo didžiausia grėsmė pralaimėti mačą, nes rusas jau turėjo 4 lemiamus mačo taškus, visgi jų išnaudoti nepavyko ir mačas nusikėlė į trečią setą, kuriame jau triumfavo 72-oji raketė.

Už patekimą į finalą abu žaidėjai užsitikrino 188,315 $ ir 300 reitingo taškų. Priminsime, kad vokietis ir australas šiais metais jau buvo susitikę Deiviso taurėje, kur po penkių setų kovos Aleksandras Zverevas iškovojo pergalę.